Kategórie

Výrobcovia

Odber noviniek

Tréningové nohavičky PULL dinosaury

Tréningové nohavičky Bamboolik sú určené pre deti, ktoré začínajú chodiť na nočník. Sú v 2 veľkostiach: M 8-12 kg (cca 9-18m) a L 12-16 kg (18-30m) . Nohavičky majú 2 rady patentiek, pomocou ktorých je možné upraviť šírku pása a šírku okolo nožičiek.Bočné lemy nohavičiek sú tvorené z mäkkého úpletu, ktorý sa prispôsobí proporciám dieťaťa a umožní nohavičky stiahnuť ako bežnú bielizeň.

Viac detailov


10,95 € vrátane dane

9792


Notify me when available


Vďaka patentkám je však tiež možné nohavičky rozopnúť a prebaliť ako bežnú plienku, čo sa hodí predovšetkým v prípade väčších nehôd.Nepremokavá časť nohavičiek je z membrány PUL, vrchná časť je bavlna s potlačou v detských motívoch.

Unikátny systém tréningových nohavičiek Bamboolik spočíva v možnosti výmeny vnútornej vkladacej plienky (z originálneho plienkového systému Bamboolik), ktoré zakúpite v našom e-shope. Takto sa ušetria náklady na tréningové nohavičky. Možné je použiť ako krátku, tak aj dlhú vkladaciu plienku. Vkladacia plienka nie je súčasťou plienky. Môžete použiť aj akúkoľvek inú vkladaciu plienku, alebo poskladanú štvorcovú plienku.

Výborne sa hodia pre rodičov a deti praktikujúcich BKM. Nohavičky je možné opakovane používať, je však nutné po každom pocikaní vymeniť čo najskôr vkladaciu plienku, aby nedošlo k prevlhnutiu. Tréningové nohavičky nie sú plnohodnotné vrchné nohavičky, pri zanechaní mokrej plienky v nohavičkách dlhšiu dobu, môže po stranách dôjsť k prevlhnutiu.

Zloženie:

100% polyester laminovaný polyuretánom (PUL)

100% bavlna

Lem: 95% bambus, 5% elastan

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Košík  

(prázdny)

Filtrovanie